Aktualności

Wyróżnienia dla naszych nauczycieli

Date: Wrzesień 27, 2017 Author: admin Categories: Aktualności

mountains-1662288_1920

22 września 2017 r. w auli Książnicy Beskidzkiej odbyło się spotkanie przedstawicieli władz miasta z zasłużonymi działaczami turystyki. Podczas spotkania zostały wręczone wyróżnienia osobom zasłużonym dla rozwoju turystyki w Bielsku – Białej. Ponadto nagrodzono tych opiekunów Szkolnych Kół Krajoznawczo – Turystycznych, którzy w minionym roku najaktywniej propagowali turystykę wśród dzieci i młodzieży. Miło nam poinformować, że wyróżnione zostały dwie nauczycielki naszej placówki, p. Marta Piwowarczyk i p. Małgorzata Stwora.

Na zdjęciu: zastępca Prezydenta Miasta Bielska – Białej, Waldemar Jędrusiński oraz nagrodzeni opiekunowie Szkolnych Kół Krajoznawczo – Turystycznych.

Zdjęcie - wyróżnienie dla opiekunów SKKT