Aktualności

Wycieczka do Zamku Sułkowskich

Date: Listopad 17, 2016 Author: admin Categories: Aktualności

20161116_104627

16 listopada 2016 r. odbyła się wycieczka do Zamku Sułkowskich. Stanowiła ona formę nagrody dla uczniów szczególnie aktywnych w Szkolnym Kole Krajoznawczo – Turystycznym Groniczki oraz zaangażowanych w kampanię Pola Nadziei.

W/w młodzież pod opieką nauczycieli – p. Katarzyny Głogowskiej oraz p. Marty Piwowarczyk miała okazję zwiedzić Zamek Sułkowskich w Bielsku – Białej a ponadto posłuchać ciekawej pogadanki historycznej poprowadzonej przez przewodnika. Zwieńczeniem wędrówki po pałacowych komnatach były warsztaty ceramiczne. Każdy z nas miał okazję pomalować herb Bielska – Białej wykonany w kaflu oraz stworzyć swój własny emblemat. Owe rękodzieła zabraliśmy na pamiątkę.