język angielski

Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus z Języka Angielskiego :

klasa 4:

Anna Warecka – laureatka V stopnia

Wojciech Stępniakowski – laureat III stopnia

Julita Sikora – laureatka II stopnia

klasa 5:

Patrycja Przybytek – laureatka V stopnia

klasa 6:

Martyna Burda – laureatka IV stopnia

 

Ogólnopolski Konkurs Leksykalny z Języka Angielskiego Memory Master:

klasa 4:

Julia Sikora – laureatka II stopnia

Wojciech Stępniakowski – laureat II stopnia

Anna Warecka – laureatka III stopnia

Kacper Miękiński – laureat III stopnia

Bartosz Bednarski – wyróżnienie

Martyna Wiercigroch – wyróżnienie

Nicola Płonka – wyróżnienie

klasa 5:

Martyna Giełtowska – laureatka II stopnia

Patrycja Przybytek – laureatka II stopnia

klasa 6:

Zuzanna Fuchs – laureatka II stopnia

Martyna Burda – laureatka III stopnia

Jakub Stokłosa – wyróżnienie

Wojciech Stanclik – wyróżnienie

Maja Łysakowska – wyróżnienie

Krzysztof Michałowski – wyróżnienie

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


Sukces naszych uczniów na międzyszkolnym konkursie „English is Fun”

24.04.2017 r. w Szkole Podstawowej nr 9 w Bielsku-Białej odbyła się 10 edycja międzyszkolnego konkursu z języka angielskiego pt.: „English is Fun”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Martyna Burda (kl. 6a), Witold Stanclik (kl. 6a), Martyna Kania (kl. 6b), Sara Martyniak (kl. 6b), Krzysztof Michałowski (kl. 6 c), Daniel Mazur (kl. 6c), których przygotowali nauczyciele angliści: p. Anita Nowy, p. Alicja Krywult oraz p. Ewa Cembala. Uczniowie w parach startowali w różnych konkurencjach dotyczących wiedzy o Stanach Zjednoczonych i zajęli 1 miejsce. Serdecznie gratulujemy!

Link do wpisu

 

 

W ostatniej edycji Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego MEMORY MASTER sukces osiągnęli następujący uczniowie naszej szkoły:

Bartłomiej Jenkner klasa 4b – wyróżnienie

Bartosz Bednarski klasa 4b – wyróżnienie

Nicola Płonka klasa 4b – wyróżnienie

Martyna Giełtowska klasa5c – laureat II stopnia

Patrycja Przybytek klasa 5c – laureat III stopnia

Emilia Wolny klasa 5c – wyróżnienie

Martyna Burda klasa 6a – laureat III stopnia

Mateusz Białek klasa 6a – laureat III stopnia

Zuzanna Fuchs klasa 6a – wyróżnienie

Robert Lachendrowicz klasa 6a – wyróżnienie

 

Urszula Świńczyk, Anna Muś – III miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Angielskiej

Martyna Kania, Sara Martyniak,Urszula Świńczyk i Anna Malarz – II miejsce w konkursie „English is Fun” w Szkole Podstawowej nr 9

Mateusz Białek – Va  – laureat IX miejsca w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego OLIMPUS.

Krzysztof Michałowski – Vc – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z Języka Angielskiego.