Klasy I - III

24 maja 2017 roku odbył się Szkolny Konkurs Czytelniczy klas II i III

Uczestnicy odpowiadali na pytania w formie zamkniętej oraz w formie otwartej, gdzie punktowana była nie tylko prawidłowa odpowiedź, ale również poprawny zapis pod względem gramatycznym i ortograficznym.

W konkursie reprezentowane były wszystkie klasy II i III.

WYNIKI :

Klasa II

Julia Wołczyk 2b 1miejsce
Jakub Kasperek
i Piotr Juraszek
2b 2 miejsce
Patrycja Baltaza 2b 3 miejsce
Hanna Łabędź
Adam Śmieja
2d
2e
wyróżnienie

Klasa III

Julia Taronna 3b 1 miejsce
Maciej Śmigas
Nikola Paduch
3a
3d
2 miejsce
Piotr Lewandowski 3a 3 miejsce
Przemysław Stawik
Weronika Bochenek
3b
3d
wyróżnienie

Organizatorzy : Anna Olma

Janina Skwarło

 

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA „OLIMPUSEK”

sesja wiosenna

Sukcesy uczniów naszej szkoły

Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek skierowana do uczniów edukacji wczesnoszkolnej sesja wiosenna została przeprowadzona w dniu 30.03. 2017 r. Nasi uczniowie kolejny raz znaleźli się w gronie laureatów. Gratulujemy im wiedzy i życzymy dalszych sukcesów.

Uzyskane wyniki:

Klasa II

LAUREATKA – Weronika Godula – klasa 2b – 10 miejsce – Dyplom laureata

LAUREATKA – Emilia Ochman – klasa 2c – 11 miejsce – Dyplom laureata

LAUREAT – Jakub Kasperek – klasa 2b – 15 miejsce – Dyplom laureata

Klasa III

LAUREATKA – Emilia Nguyen Nam klasa 3c – 14 miejsce – Dyplom laureata

LAUREATKA – Bochenek Weronika – klasa 3d – 15 miejsce – Dyplom laureata

Szkolni koordynatorzy:

Monika Skuza -Piela

Janina Skwarło Mariola Pyka

 


OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA „OLIMPUSEK”- sesja zimowa
Sukcesy uczniów naszej szkoły
Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek skierowana do uczniów edukacji wczesnoszkolnej została przeprowadzona w dniu 09.01 2017 r. Nasi uczniowie wykazali się szczegółową wiedzą  z zakresu edukacji polonistycznej, przyrodniczej i matematycznej i uzyskali znakomite wyniki.
Uzyskane wyniki:
Klasa II

LAUREATKA  – Patrycja Baltaza   – kl. 2b  –  1 miejsce otrzymała grawerowany dyplom
i nagrodę książkową,
LAUREATKA  – Weronika Godula  – kl. 2b  –  12 miejsce- dyplom laureata
LAUREATKA  – Anna Talik  –  kl. 2b  –    14 miejsce – dyplom laureata
LAUREATKA  – Julia Michałowska –kl. 2b – 15 miejsce –dyplom laureata
Klasa III
LAUREATKA  – Paduch Nikola-  kl. 3d  –  8 miejsce –dyplom laureata
LAUREATKA –  Martyna Kóska –  kl. 3b  – 14 miejsce –dyplom laureata

Gratulujemy laureatom wiedzy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Wyniki Międzyszkolnego Konkursu plastycznego „Maska Karnawałowa”organizowanego przez Miejski Dom Kultury Olszówka.

Uczniowie naszej szkoły zdobyli następujące miejsca w kategoriach wiekowych:

I m Piotr Klepacki

II m Bartłomiej Bestwina

Wyróżnienie: Julia Małecka

II m Emilia Łaszczyk

III m Michał Nowok

III m Joanna Kocur

 

Organizatorzy z ramienia szkoły: Anna Stachura, Anna Kiedroń

Wyniki szkolnego konkursu plastycznego „Kartka bożonarodzeniowa”

Klasy I-III

I Maciej Michalak kl. 3 c

II Kwaśniak Michał 3 c

III Agata Prochot 3 d

wyr. Julia Klimas 3 d , Weronika Godula 2 b, Konior Milena 3 e

Klasa IV -VI

I Martyna Giełtowska 5 c

II Kacper Bieniek 5 b

III Weronika Rosa 6 a

Wyniki międzyszkolnego konkursu plastycznego ANIOŁEK NA ŚWIĘTA

Uczniowie naszej szkoły brali udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Miejski Dom Kultury w Olszówce. Na konkurs wpłynęło aż 478 prac z całego Bielska. Nasi uczniowie zdobyli aż 8 nagród i wyróżnień.

Maja Honkisz I miejsce 1-2 klasa SP Szkoła Podstawowa nr 28
Marcin Michalak I miejsce 1-2 klasa SP Szkoła Podstawowa nr 28
Julia Michałowska III miejsce 1-2 klasa SP Szkoła Podstawowa nr 28
Emilia Łaszczyk II miejsce 3-4 klasa SP Szkoła Podstawowa nr 28
Oliwia Łoś III miejsce 3-4 klasa SP Szkoła Podstawowa nr 28
Maciej Michalak wyróżnienie 3-4 klasa SP Szkoła Podstawowa nr 28
Maria Komędera wyróżnienie 5-6 klasa SP Szkoła Podstawowa nr 28
Zuzanna Buryan wyróżnienie 5-6 klasa SP Szkoła Podstawowa nr 28

  

 

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA „OLIMPUSEK” sesja wiosenna

Klasy I:

LAUREAT Baltaza Patrycja – kl. 1b – 7 miejsce
LAUREAT  Michał Rebajn – kl. 1b – 10 miejsce
LAUREAT Jakub Kasperek – kl. 1b – 12 miejsce
LAUREAT Adam Śmieja – kl. 1e – 13 miejsce
LAUREAT  Adam Lorenc – kl. 1c – 13 miejsce
LAUREAT Dawid Piszczek – kl. 1e – 14 miejsce
LAUREAT Martyna Turek – kl. 1a – 15 miejsce
LAUREAT  Marcin Michalak – kl. 1b – 15miejsce
LAUREAT Patrycja Skiba – kl. 1e – 15 miejsce

Klasy II

LAUREAT –Krzysztof Kania – kl. 2b – 11 miejsce
LAUREAT –Martyna Kóska – kl. 2b – 15 miejsce

 

Konkurs ortograficzny

klasy 2

I Weronika  Bochenek kl. 2 d

II m Nikola Paduch kl. 2 d

II m Filip Zieliński kl. 2 a

wyróżnienie Piotr Lewandowski kl. 2 a

klasy 3

I m Julita Sikora kl. 3 c

II m Martyna Wiercigroch kl. 3 b

III m Nicola Płonka 3 b

 

Konkurs czytelniczy klas II i III

WYNIKI :

Klasa II

Szymon Gacek

2c

1

Piotr Lewandowski

2a

2

Julia Taronna

2b

3

Natalia Borowicz

2e

3

Klasa III

Tomasz Kliś

3b

1

Kiara Reszler

3b

2

Marta Kasprzycka

3c

3

Magdalena Struk

3b

wyróżnienie