Aktualności

Urodziny Kubusia Puchatka

Date: Listopad 26, 2014 Author: admin Categories: Aktualności

Urodziny Kubusia Puchatka

Dnia 21 października Kubuś Puchatek zaprosił do naszej biblioteki szkolnej uczniów klas pierwszych na swoje urodziny. Pani Agnieszka zapoznała nas z autorem książki pt: „Kubuś Puchatek” – panem Alanem Aleksandrem Milne.

Następnie pani przeczytała nam fragment pierwszego rozdziału książki, co zachęciło niektórych z nas do czytania dalej Kubusiowych przygód. Obejrzeliśmy również fragment filmu o Kubusiu Puchatku. Przypominaliśmy sobie przyjaciół naszego ulubieńca. Następnie kolorowaliśmy obrazki z Kubusiem, Prosiaczkiem, Kłapouchym, Kangurzycą i Maleństwem, Królikiem, Tygryskiem, Panem Sową i Hefalumpem. Na koniec pani powiedziała, ze Kubuś zostawił w bibliotece mały poczęstunek dla nas – małe co nie co – podzielił się z nami miodkiem. Pani częstowała nas wyciągając z baryłeczki z napisem MIUT, pysznym miodem podanym na wafelku. Bardzo nam się to podobało i bardzo nam smakowało.

Uczniowie klas pierwszych

Zdjęcia można obejrzeć w galerii.