Aktualności

Szkolne poszukiwanie talentów klasy I

Date: Kwiecień 22, 2015 Author: admin Categories: Aktualności

P1060455

15 kwietnia 2015 r. w świetlicy szkolnej, odbył się konkurs „Szukamy talentów”. Uczniowie klas pierwszych mieli możliwość zaprezentowania kolegom i koleżankom swoich talentów i zainteresowań. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem . Przekonaliśmy się ,że w naszej szkole jest wiele ukrytych talentów. Mogliśmy podziwiać występy wokalne, taneczne, sportowe, plastyczne oraz grę na instrumencie klawiszowym. Konferansjerkę prowadziła pani Renata Zielińska.

Szanowne jury w składzie: Anita Kufel, Maria Biedronka, Anita Kamieńszczyk, Agnieszka Gawron, po burzliwych obradach wyłoniło następujących laureatów:

I miejsce- MAJA NALEPA KL.1 C -śpiew

MICHAŁ NOWOK KL.1C- gra na instrumencie

II miejsce – PATRYCJA PROROK KL.1E- recytacja

KAMILA GÓRAL KL 1 E – taniec

III miejsce – Igor Damek kl.1 c – praca plastyczna

Wyróżnienia:

  • Magdalena Pudełek kl.1c
  • Agata Prochom kl.1 d

Zdjęcia w galerii.