„Szanuj energię, chroń klimat”

Date: Czerwiec 22, 2017 Author: admin Categories: Aktualności

dyplom1

Po raz kolejny nasi uczniowie wzięli udział w VII edycji miejskiego konkursu ekologicznego „Szanuj energię, chroń klimat” organizowanego przez Biuro Zarządzania Energią w Bielsku-Białej.

W tym roku do konkursu przystąpiło 31 szkół podstawowych oraz prawie 300 uczniów i napłynęło 200 prac konkursowych. Zgdnie z projektem uczniowie kl. 4 c i 6 b pod troskliwą opieką p. Katarzyny Agacińskiej-Sworackiej opracowali i zaprezentowali eksperymenty naukowe w ramach Szkolnego Dnia Ekologii uczniom klas młodszych, którzy na tej podstawie wykonali indywidualne prace plastyczne.

W kategorii: szkoły podstawowe klasy I-III uczeń kl. 2 b Alexander Szwarc zajął III miejsce z pracą plastyczną pt: „Uwolniona tęcza”.

Nasza szkoła otrzymała III miejsce za zaangażowanie w miejską kampanię „Bielsko-Biała chroni klimat” oraz VII edycję miejskiego konkursu ekologicznego „Szanuj energię, chroń klimat”.

Szkolni koordynatorzy:

Katarzyna Agacińska-Sworacka