Sukcesy w konkursach – język angielski

Date: Maj 11, 2015 Author: admin Categories: Aktualności

IMG_2093

W dniu 08.05.2015 r. reprezentacja naszej szkoły wzięła udział z VIII Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego „English is Fun” zorganizowanym w Szkole Podstawowej nr 9 w Bielsku-Białej.

Z przyjemnością informujemy, iż w ogólnej klasyfikacji zdobyliśmy puchar zajmując III miejsce. Nasi uczniowie dzielnie walczyli zdobywając wysokie lokaty w poszczególnych kategoriach;

Milena Panek (klasa 6b) oraz Hanna Komędera (klasa 6b)– I miejsce w konkurencji „Festival Race”,

Anna Stokłosa (klasa 6a) oraz Hanna Komędera otrzymały „British Passport” za biegłość w mówieniu w języku angielskim,

Hanna Komędera – wyróżnienie w konkurencji „Wax Museum” za najlepszą stylizację i prezentację znanej postaci (Alicja z Krainy Czarów),

Hanna Gala (klasa 5a) oraz Michał Uchański (klasa 6c) – II miejsce w konkurencji „How well do you know Great Britain?”

W konkursie wspaniale wypadli także Kamil Kabacik (klasa 5a), Weronika Zięba (klasa 6a), Maja Staszewska (klasa 6a), Gabriel Bartelmus (klasa 6a), Joanna Mynarska (klasa 6b), Patrycja Bożek (klasa 6b), Wiktoria Dymon (klasa 6b), Jakub Fojcik (klasa 6c) oraz Sara Martyniak (klasa 4b), która przygotowała scenografię do konkursu.

Dyrekcja oraz nauczyciele j. angielskiego gratulują i życzą dalszych sukcesów!

Materiał przygotowała A. Krywult