Aktualności

Sukcesy uczniów z matematyki w roku szkolnym 2017/2018

Date: Czerwiec 12, 2018 Author: admin Categories: Aktualności

sukcesy naszych uczniów1

Miło nam zakomunikować, iż wychowankowie naszej szkoły odnosili liczne sukcesy w konkursach matematycznych w kl. 4-6 na szczeblu szkolnym, międzyszkolnym, ogólnopolskim i międzynarodowym. Warto przypomnieć:

  • Szkolne Mistrzostwa w Tabliczce Mnożenia:

Teresa Jańcza kl.4d – 1 miejsce; Mikołaj Strojek kl.4a- 2 miejsce; Emilia Nguyen Nam kl.4c – 3 miejsce; Bartosz Bednarski kl.5b- 1 miejsce; Anna Warecka kl.5b – 2 miejsce; Anna Boguniowska kl.5c -3 miejsce; Karolina Matyszkowicz kl.6c- 1 miejsce, Klaudia Wróbel kl.6c – 2 miejsce; Mateusz Slian kl.6a – 2 miejsce, Ewelina Holisz kl.6b – 3 miejsce.

 

  • Międzyszkolny Konkurs Matematyczny im. S. Banacha w SP 3:

Bartosz Bednarski kl.5b – finalista; Zuzanna Wołczyk kl.5b – finalistka; Julita Sikora kl.5c – finalistka; Amelia Wolicka kl.6c- finalistka.

  • Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Archimedes Matematyka – Plus (sesja jesienna):

Emilia Nguyen Nam kl.4c – laureatka 2 stopnia; Miłosz Zontek kl.4b – laureat 3 stopnia; Martyna Kóska kl.4b – laureatka 3 stopnia; Mateusz Muras kl.4c – laureat 3 stopnia; Nikola Paduch kl.4d – laureatka 4 stopnia; Julita Sikora kl.5c- laureatka 1 stopnia; Elżbieta Kocur kl.5c – laureatka 3 stopnia; Bartłomiej Jenkner kl.5b – laureat 3 stopnia; Bartosz Bednarski kl.5b – laureat 4 stopnia; Martyna Wiercigroch kl.5b – laureatka 5 stopnia; Emilia Wolny kl.6c – laureatka 2 stopnia; Karolina Matyszkowicz kl.6c – laureatka 4 stopnia.

  • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Galileo:

Mateusz Muras kl.4c – wyróżnienie; Julita Sikora kl.5c – wyróżnienie; Karolina Matyszkowicz kl.6c- wyróżnienie.

  • Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Archimedes Matematyka – Plus (sesja wiosenna):

Martyna Kóska kl.4b – laureatka 1 stopnia; Julita Sikora kl.5c- laureatka 1 stopnia; Justyna Sroka kl.5c – laureatka 4 stopnia; Bartosz Bednarski kl.5b – laureat 5 stopnia; Emilia Wolny kl.6c – laureatka 5 stopnia.

  • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2018:

Mikołaj Strojek kl.4a – laureat; Martyna Kóska 4b – wyróżnienie; Jasmina Es kl.5c – wyróżnienie; Marta Kasprzycka kl.5c – wyróżnienie.

Wszystkim młodym matematykom gratulujemy wspaniałych wyników i życzymy kolejnych sukcesów!

Nauczyciele matematyki:

Renata Harat,

Aleksandra Muszyńska,

Elżbieta Wójcik