Aktualności

Sukcesy uczniów klasy 5b

Date: Styczeń 14, 2018 Author: admin Categories: Aktualności

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

Uczniowie naszej szkoły mają bardzo ciekawe zainteresowania, uczęszczają na różne zajęcia pozalekcyjne i osiągają liczne sukcesy. Pragniemy podzielić się z Wami radosną nowiną na temat osiągnięć Waszych rówieśników z klasy 5b, którzy odnieśli sukcesy sportowe oraz taneczne w tym semestrze.

Oto one:

8 października 2017 r. odbyła się Otwarta Śląska Liga w Katowicach, gdzie Daniel Zeman zajął zaszczytne II miejsce w kategorii Kadet Młodszy do 47 kg w kick-boxingu, natomiast 3 grudnia 2017 r. Daniel wywalczył również II miejsce w kategorii +47 kg.

W dniach 28-29 października 2017 r. odbył się IX Memoriał Judo w Poznaniu, w którym uczestniczyło ponad 500 zawodników z całej Polski, w tym Tadeusz Koczur, który zajął w swojej kategorii III miejsce.

28 października 2017 r. odbyły się V Ogólnopolskie Spotkania Taneczne Pląsy Dramy. 95 grup z różnych rejonów Polski przybyło do Pyskowic by walczyć o tytuł najlepszego zespołu tanecznego. Kinga Habdas wraz z zespołem CREW z Bielska-Białej zdobyła II miejsce w kategorii Hip Hop oraz Street Dance.

W dniach 18-19 listopada 2017r. odbyła się kolejna edycja Salt Cup – jedynego podziemnego turnieju tańca na świecie, organizowanego 125 metrów pod ziemią w Kopalni Soli Wieliczka. Podczas turnieju prezentowały się pary, grupy, formacje oraz soliści w różnych kategoriach tanecznych oraz wiekowych. Oliwia Budniak w swojej kategorii – Taniec Nowoczesny – soliści, pięknie wywalczyła II miejsce.

Wszystkim serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów!!!