Aktualności

Sukces w konkursie „Zielono mi”

Date: Listopad 29, 2018 Author: admin Categories: Aktualności

13_pomniejszone

Bardzo cieszymy się z sukcesu, jaki odniosły nasze uczennice w ekologicznym konkursie plastycznym na eko bohatera literackiego pn. „Zielono mi” organizowanym w ramach przedsięwzięcia Jesienne Dni Książki Buczkowice 2018. W kategorii klasy I-III III miejsce ex aequo zajęła Julia Pasturczak z klasy II b a w kategorii klasy VII-VIII i gimnazjum aż 5 uczennic zostało wyróżnionych. III miejsce ex aequo zdobyły Anna Damek z klasy VIII c i Wiktoria Kudłacik z klasy III c byłego Gimnazjum nr 6. Kolejne trzy wyróżnienia otrzymały Olga Giełtowska i Roksana Likus z klasy III a oraz Angelika Kudłacik z klasy III c z byłego gimnazjum.

Organizatorem konkurs plastycznego był Gminny Ośrodek Kultury w Buczkowicach przy współudziale Gminnej Biblioteki Publicznej
w Buczkowicach. Uroczysta gala rozdania nagród odbyła się 27 października 2018r. w budynku Sokolni w Buczkowicach. W rywalizacji wzięły udział łącznie 42 placówki oświatowe, opiekuńcze i ośrodki kulturalne z terenu województwa śląskiego. Na tegoroczny konkurs wpłynęło łącznie 458 prac w 5 kategoriach. Spośród wszystkich nadesłanych prac plastycznych aż sześć z naszej szkoły zyskało uznanie szanownego jury. Tym bardziej jesteśmy dumni! Serdecznie gratulujemy!