Sprawozdanie ze szkolnego konkursu plastycznego „Plakat promujący akcję społeczną Pola Nadziei”

Date: Maj 22, 2015 Author: admin Categories: Aktualności

SPRAWOZDANIE ZE SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „Plakat promujący akcję społeczną Pola Nadziei”

Wraz z nadejściem wiosny rozstrzygnięto konkurs ogłoszony w ramach kampanii „Pola Nadziei”. Tematem konkursu był „Plakat promujący akcję społeczną Pola Nadziei”. W konkursie brać mogli udział wszyscy uczniowie naszej szkoły. Dzieci, pod opieką wychowawców i nauczycieli, wykonały wiele prac. Niektóre plakaty promowały ideę wolontariatu i pomocy chorym. Inne przedstawiały żonkile – symbole odrodzenia, nadziei na lepsze, nowe życie oraz hospicja. Złożono 22 prace. Plakaty oglądać można było na specjalnie przygotowanej wystawie.

Uczniowie, których prace najbardziej spodobały się jury, zostali nagrodzeni dyplomem i nagrodami.

Przyznano następujące miejsca w dwóch kategoriach wiekowych:

Klasy młodsze:

I miejsce: Julia Skrzela kl. 3c