Aktualności

Sprawozdanie ze szkolnego konkursu plastycznego „Plakat promujący akcję społeczną Pola Nadziei”

Date: Maj 22, 2015 Author: admin Categories: Aktualności

SPRAWOZDANIE ZE SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „Plakat promujący akcję społeczną Pola Nadziei”

Wraz z nadejściem wiosny rozstrzygnięto konkurs ogłoszony w ramach kampanii „Pola Nadziei”. Tematem konkursu był „Plakat promujący akcję społeczną Pola Nadziei”. W konkursie brać mogli udział wszyscy uczniowie naszej szkoły. Dzieci, pod opieką wychowawców i nauczycieli, wykonały wiele prac. Niektóre plakaty promowały ideę wolontariatu i pomocy chorym. Inne przedstawiały żonkile – symbole odrodzenia, nadziei na lepsze, nowe życie oraz hospicja. Złożono 22 prace. Plakaty oglądać można było na specjalnie przygotowanej wystawie.

Uczniowie, których prace najbardziej spodobały się jury, zostali nagrodzeni dyplomem i nagrodami.

Przyznano następujące miejsca w dwóch kategoriach wiekowych:

Klasy młodsze:

I miejsce: Julia Skrzela kl. 3c

II miejsce: ex aequo Mariusz Mikrut kl. 1e i Michał Nowok kl. 1 c

III miejsce: Jakub Brotoj i Piotr Dyczek kl. 2a

Klasy starsze:

I miejsce: Maria Mrowiec kl. 4b

II miejsce: Dominika Komędera kl. 5b

III miejsce: Wiktoria Dymon kl. 6b

Joanna Brzezińska

Sylwia Stanclik