Aktualności

Otwarcie wielofunkcyjnego boiska szkolnego

Date: Listopad 27, 2014 Author: admin Categories: Aktualności

OTWARCIE WIELOFUNKCYJNEGO BOISKA SZKOLNEGO

12 listopada 2014 r. w naszej szkole odbyła się radosna uroczystość otwarcia boiska sportowego, które poświęcono pamięci Pana Stefana Zubera – zasłużonego działacza sportowego i wielkiego społecznika.

Program artystyczny przygotowany przez uczniów naszej szkoły pozostawił niezapomniane wrażenia. Piękne układy taneczne, śpiew i układy gimnastyczne przeplatały się z grą świateł oraz ćwiczeniami z piłką i skakanką.
Po zmaganiach artystów przyszedł czas na podziękowania i przemówienia gości.
Po przejściu wszystkich uczestników uroczystości na teren boiska, oficjalnego przecięcia wstęgi oraz odsłonięcia tablicy upamiętniającej postać Stefana Zubera dokonał prezydent Bielska-Białej Pan Jacek Krywult. Ksiądz proboszcz Stanisław Morawa poświęcił nowy obiekt sportowy oraz tablicę.
Prezydent miasta Bielska-Białej wykonał też popisowy strzał na bramkę, po czym goście udali się do szkolnej jadalni na przygotowany okazjonalny tort i poczęstunek.
Relację fotograficzną można obejrzeć w galerii.