Aktualności

Otwarcie boiska Szkoły Podstawowej nr 28

Date: Grudzień 17, 2017 Author: admin Categories: Aktualności

DSCF4186_pomniejszone

W dniu 27 listopada 2017 roku odbyło się uroczyste otwarcie boiska Szkoły Podstawowej nr 28 przy ulicy Wincentego Witosa 96. W imprezie wzięli udział przedstawiciele władz miasta, pan prezydent Jacek Krywult, pan Przemysław Drabek- wiceprzewodniczący Rady Miejskiej, pan Bronisław Szafarczyk i pan Szczepan Wojtasik- radni miasta Bielska-Białej, przedstawiciele władz oświatowych, pan Jan Solich- dyrektor Miejskiego Zarządu Oświaty oraz przedstawiciele lokalnych organizacji współpracujących ze szkołą.   

Na początku głos zabrała pani dyrektor Jolanta Fajkis, która podziękowała władzom miasta za wsparcie po raz kolejny inwestycji realizowanych dla uczniów i mieszkańców Hałcnowa. Po przemówieniach pana prezydenta, pana radnego, przedstawicieli Rady Rodziców oraz występie artystycznym, przygotowanym przez uczniów szkoły, wszyscy zgromadzeni goście udali się na zewnątrz, aby uczestniczyć w otwarciu nowego boiska, którego dokonał pan prezydent Jacek Krywult. Ksiądz proboszcz Piotr Konieczny poświęcił nowo otwarty obiekt.

Cała społeczność szkolna cieszy się z kolejnego sportowego obiektu. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do powstania tej pięknej inwestycji.