Osiągnięcia z języka angielskiego

Date: Kwiecień 13, 2015 Author: admin Categories: Aktualności

20150310_095805

Z przyjemnością pragniemy opisać osiągnięcia naszych uczniów w międzyszkolnych konkursach z języka angielskiego.

1. Międzyszkolny konkurs z języka angielskiego organizowany przez Zespół Szkół im. S. Żeromskiego – Hanna Komędera z klasy 6b zakwalifikowała się do II etapu.
  2. Konkurs Wiedzy „American Life” organizowany przez nauczycieli Gimnazjum KTK –

Hanna Komędera zajęła 17 miejsce w ogólnej klasyfikacji, a Michał Uchański z kl. 6c zajął 8 miejsce w ogólnej znajomości języka angielskiego.

1. VI Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla klas V i VI Szkół Podstawowych organizowany przez Gimnazjum ZCBM – laureaci to Hanna Gala (miejsce VI) z kl. 5a oraz Hanna Komędera z klasy 6b (miejsce V).

Z przyjemnością informujemy, że Hanna Komędera z klasy 6b zajęła II miejsce w IV Międzyszkolnym Konkursie Polsko-Angielskim i Angielsko-Polskim w Gimnazjum nr 11. Gratulujemy!!

Dyrekcja i nauczyciele j. angielskiego gratulują i życzą dalszych sukcesów!!

przygotowała Alicja Krywult