Aktualności

Ogólnopolski Konkurs Czytelniczy – „Książka – prawdziwy przyjaciel”

Date: Marzec 19, 2015 Author: admin Categories: Aktualności

Solilandia 152

W tym roku czytaliśmy trzecią część Solilandii pt: „Klątwa Ducha Gór”.

Dnia 17 marca 2015r. w naszej szkole odbyły się szkolne eliminacje. W konkursie wzięły udział klasy: 3a, 3b, 3c. Konkurs składał się z 4 zadań. Trzy pierwsze polegały na losowaniu pytań, na które dzieci miały odpowiedzieć. Ostatnie zadanie polegało na przedstawieniu wcześniej przygotowanej scenki. Wszystkie klasy przygotowały się do tego konkursu znakomicie. Do jury zostały zaproszone: pani Anna Mąkinia, pani Aleksandra Muszyńska oraz Kasia Jasionek z klasy 6a z samorządu szkolnego. Bardzo dziękujemy. Klasę 3a reprezentowali: Mateusz Slian, Maciej Folarzyński i Przemysław Batelt, klasę 3b – Joanna Kocur, Justyna Holisz i Anna Mynarska, klasę 3c – Martyna Giełtowska, Emilia Wolny, Patrycja Przybytek.

Oto wyniki:

I miejsce – klasa 3c

II miejsce – klasa 3b

III miejsce – klasa 3a

 

Zdjęcia w galerii.