Aktualności

Notka o Szkolnym Konkursie Turystycznym – Piękno Beskidu Żywieckiego.

Date: Kwiecień 24, 2015 Author: admin Categories: Aktualności

17

Notka o Szkolnym Konkursie Turystycznym – Piękno Beskidu Żywieckiego.

27 kwietnia 2015 r. odbył się Szkolny Konkurs Turystyczny Piękno Beskidu Żywieckiego pod honorowym patronatem Wydziału Kultury Fizycznej i Turystyki Urzędu Miejskiego w Bielsku – Białej.

Konkurs miał formę pisemnego testu, w którym należało odpowiedzieć na pytania dotyczące historii, kultury i topografii Beskidu Żywieckiego. Miło nam zakomunikować, że laureatami konkursu zostali następujący uczniowie:

1.miejsce – Milena Panek z kl. 6b

2.miejsce – Maciej Gajda z kl. 6a

3.miejsce – Konrad Formas z kl. 6b

Wyżej wyróżnionym uczniom na uroczystej akademii z okazji Święta Konstytucji 3. Maja przyznano atrakcyjne nagrody rzeczowe, ufundowane przez  Wydział Kultury Fizycznej i Turystyki Urzędu Miejskiego w Bielsku – Białej.

Warto dodać, iż wspomniani laureaci będą mieli możliwość zaprezentowania swojej wiedzy również podczas powiatowego złazu „Wiosna”, organizowanego corocznie w maju przez Miejski Oddział PTTK w Bielsku – Białej.

koordynator konkursu,

Marta Piwowarczyk