Aktualności

Mikołajkowy Turniej Gier i Zabaw klas I – III

Date: Grudzień 14, 2018 Author: admin Categories: Aktualności

IMG_1461

W poniedziałek 10 grudnia oraz w czwartek 13 grudnia w SP 28 odbył się Mikołajkowy Turniej Gier i Zabaw klas I – III.

W zabawie uczestniczyły 10 – osobowe zespoły chłopców i dziewcząt reprezentujące każdą z klas.

W ciągu 45 minutowej zabawy odbyło się 5 gier i zabaw , gdzie uczestnicy mogli sprawdzić swoją sprawność fizyczną. Każda z klas została obdarowana słodyczami ufundowanymi przez PSKS „ Beskidy” oraz dyplomami uczestnictwa.

Zawodnicy musieli bardzo się postarać , aby prawidłowo wykonać każde z zadań.

Na początek trzeba było pozbierać porozsypywane przybory sportowe, następnie pokonać trasę z reniferem, przenieść ciężki  worek Mikołaja oraz pokonać tor przeszkód nie zapominając po drodze o prezentach.

Nad przebiegiem zabawy czuwali nauczyciele wychowania fizycznego : M. Kapka, K. Więcek, M. Lech oraz A. Satława.