Aktualności

Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Hałcnowie.

Date: Grudzień 1, 2014 Author: admin Categories: Aktualności

W październiku i listopadzie 2014 r., w obu zaprzyjaźnionych placówkach; SP 28 i Gimnazjum 6 zostały zorganizowane eliminacje do Międzyszkolnego Turnieju Wiedzy o Hałcnowie. Dzięki nim udało się wyłonić reprezentacje, które zakwalifikowały się do ścisłego finału.

Ostatni etap konkursu został rozegrany w dn. 25 listopada. Zmagało się w nim dwanaścioro uczniów, którzy musieli zmierzyć się z trudnymi pytaniami obejmującymi wiedzę z zakresu historii, geografii i topografii Hałcnowa.

Laureatami turnieju zostali ostatecznie:

w kategorii szkół podstawowych:

  1. m. Milena Panek z kl. 6b
  2. m. Gabriel Bartelmus z kl. 6a
  3. m. Kaja Stanaszek z kl. 6a

w kategorii szkół gimnazjalnych:

  1. m. Wojciech Sadlik z kl. 1d
  2. m. Patrycja Kraus z kl. 2c
  3. m. Agnieszka Wawrzuta z kl. 3b

Turniejowi patronowało Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Hałcnowa, które ufundowało cenne nagrody rzeczowe dla obu hałcnowskich placówek.

koordynatorki turnieju;

Maria Bąk,

Katarzyna Głogowska,

Marta Piwowarczyk.