Aktualności

Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej

Date: Marzec 17, 2016 Author: admin Categories: Aktualności

międzyszkolny konkurs piosenki ang

16 marca 2016 roku gościliśmy w naszej szkole na I Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Angielskiej uczniów i nauczycieli z 8 bielskich podstawówek. W sali 210, udekorowanej specjalnie z tej okazji w brytyjskie i amerykańskie flagi, uczniowie po krótkiej muzycznej rozgrzewce dali popis swoich umiejętności. Jury w skład którego wchodzili wszyscy opiekunowie wysłuchało solistów, duetów; jurorzy mieli też przyjemność posłuchać jednego tria i solisty z chórkiem. Każdy juror miał do dyspozycji 15 punktów którymi oceniał występujących. Wysoki poziom wykonawców sprawił, że o kolejnych miejscach decydowało czasem tylko kilka punktów. Reprezentujące naszą szkołę Anna Muś i Urszula Świńczyk wyśpiewały III miejsce. 

I miejsce:

Nina Majewska, „Fairy tale” (Szkoła Podstawowa nr 33)

II miejsce:

Tomasz Piotrowiak z chórkiem, „Uptown Funk” (Szkoła Podstawowa nr 25)

III miejsce:

Anna Muś i Urszula Świńczyk, „You’re the one that I want” (Szkoła Podstawowa nr 28)

Wiktoria Płonka, Patrycja Gajewska, Klaudia Jakubiec, „Wrecking ball”(Szkoła Podstawowa nr 9)

Wyróżnienie:

Katarzyna Kurz, song from „Violetta” (Szkoła Podstawowa nr 29)

 

Zdobywcy miejsc i wyróżnieni zostali obdarowani nagrodami rzeczowymi, pozostali uczestnicy dostali nagrody pocieszenia. Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy za rok :)