Aktualności

Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia

Date: Listopad 26, 2014 Author: admin Categories: Aktualności

Miś pluszowy

Tego dnia, 25 listopada, pani z biblioteki zaprosiła nas do siebie, na świętowanie Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia. Kilka dni wcześniej otrzymaliśmy zaproszenie, na którym było napisane,że mamy przynieść swoje ulubione Misie. Mogliśmy przedstawić swoich ulubieńców. Zobaczyliśmy prezentację, na której zobaczyliśmy Misia Uszatka, Colargola, Trzy Misie, Gumisie, Misia Yogi i oczywiście Kubusia Puchatka. Niektórych tych bajek, np. Colargola, w ogóle nie znamy. Pani przeczytała nam fragment bajki pana Czesława Janczarskiego pt: „Miś Uszatek i jego przyjaciele”. Oglądnęliśmy kilka krótkich filmów animowanych: o Misiu Uszatku, o Colargolu, o Misiu Jogim. Słuchaliśmy też ulubionych piosenek Kubusia Puchatka. Na koniec kolorowaliśmy nasze ulubione Misie. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku też będziemy mogli świętować Dzień Pluszowego Misia.

Uczniowie klas drugich.

Zdjęcia można obejrzeć w galerii.