Aktualności

Konkurs Wiedzy Turystycznej o Beskidach.

Date: Listopad 16, 2015 Author: admin Categories: Aktualności

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

3 listopada 2015 r. w Szkole Podstawowej nr 28 odbył się Konkurs Wiedzy Turystycznej o Beskidach, pod nieocenionym patronatem Stowarzyszenia na rzecz Rozwoju Hałcnowa, które ufundowało nagrody rzeczowe dla laureatów.

Konkurs został zorganizowany w formie pisemnego testu, który sprawdzał nie tylko wiedzę topograficzną oraz historyczną dotyczącą Beskidów, lecz również tę związaną ściśle z zagadnieniami turystyki (prawidłowe oznakowanie szlaków, zasady wędrówki górskimi trasami).

Zaszczytne podium przypadło następującym uczniom:

  1. m. Natasza Durajczyk z kl. 5c;

  2. m. Emilia Wolny z kl. 4c;

  3. m. Konrad Koć z kl. 6a.

Wyżej wyróżnionym uczniom na uroczystej akademii z okazji Święta Niepodległości przyznano dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Laureaci konkursu ucieszyli się m. in. z plecaka i termosów.

koordynator konkursu,

Marta Piwowarczyk