Aktualności

KONKURS SPORTOWY – DZIEŃ DZIECKA

Date: Czerwiec 7, 2017 Author: admin Categories: Aktualności

IMG_0660

1.06.2017 r. odbył się konkurs sportowy dla uczniów naszej szkoły. Spotkanie odbyło się w dwóch grupach: klasy I – III oraz IV – VI.

Dzieci rywalizowały ze sobą w różnych konkurencjach sprawnościowych oraz odpowiadały na pytania o tematyce sportowej.

Zadania miały różny stopień trudności , ale sprawiały uczestnikom wiele radości. Zawodnicy ubierali się w stroje sportowe na czas, rzucali papierowymi samolocikami do celu, rozbijali balony, zgadywali nazwy klubów sportowych, przyklejali koleżankom piegi, zbierali piłki , przyporządkowywali obrazki do przyborów sportowych.

Konkurencje sportowe przeplatane były pokazem talentów sportowych. Zaprezentowała się przed publicznością Oliwia Budniak – zwyciężczyni Ogólnopolskiego Konkursu Tanecznego, Martyna Kóska – gimnastyczka sportowa oraz Jakub Gruszeczka– uprawiający sztuki walki.

Każdy uczeń z okazji Dnia Dziecka otrzymał watę cukrową, a za udział w konkursie rozdane zostały pamiątkowe dyplomy.