Aktualności

IV wycieczka w ramach projektu turystycznego Dzieci, rodzice, dziadkowie – razem na turystycznych szlakach.

Date: Październik 16, 2018 Author: admin Categories: Aktualności

20181013_111100

            13 października 2018 r. uczniowie z SP 28 wraz z rodzicami, dziadkami oraz opiekunami – p. Martą Piwowarczyk oraz p. Małgorzatą Stworą wybrali się na wycieczkę w piękny rejon Beskidu Żywieckiego. Trasa rozpoczynała się w miejscowości Żabnica – Skałka, prowadziła przez Halę Boraczą, Halę Lipowską do schroniska na Hali Rysiance i kończyła w Złatnej – Hucie.

            Wyjazd należał do bardzo udanych: cały czas towarzyszyła nam fantastyczna pogoda oraz świetny humor. Dodatkowymi atrakcjami były rewelacyjne buchty drożdżowe z borówkami w schronisku na Hali Boraczej.

            Zapraszamy do galerii zdjęć!