Aktualności

IV Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej

Date: Kwiecień 6, 2019 Author: admin Categories: Aktualności

międzyszkolny konkurs piosenki ang

W marcujuż po raz czwarty gościliśmy w naszej szkole na Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Angielskiej uczniów i nauczycieli aż z 14 bielskich szkół podstawowych, którzy rywalizowali o „Złotą Nutkę” w dwóch kategoriach wiekowych. Konkurs został zorganizowany w małej sali gimnastycznej, udekorowanej specjalnie z tej okazji w brytyjskie i amerykańskie flagi oraz plakaty wykonane przez uczniów. Uczniowie po krótkiej muzycznej rozgrzewce dali popis swoich umiejętności. Konkurs podzielony był na dwie kategorie: klasy III – V i klasy VI – VIII. Z uwagi na dużą liczbę uczestników przesłuchania trwały prawie 2 godziny. Jury w skład którego wchodzili: pani Dyrektor Jolanta Fajkis, pani Swietłana Słota, pani Anita Nowy, pani Magdalena Lazarko – Kalista oraz pan Adam Penkala wysłuchało wszystkich solistów. Jury po naradzie zdecydowało o przyznaniu następujących miejsc i wyróżnień.

Klasy III – V

I miejsce:

Paulina Panek „Everything at Once” Lenka (Szkoła Podstawowa nr 32)

II miejsce:

Patrycja Plasiowska – Masłowska „Something Got a hold on me” Christina Aguilera (Szkoła Podstawowa Kopaliński)

III miejsce:

Michalina Mosingiewicz „The Show” Lenka (Szkoła Podstawowa Anglojęzyczna Primary Steps)

Wyróżnienie:

Michał Nowok „Twist Again” Chubby Checker (Szkoła Podstawowa nr 28)

 

Klasy VI – VII

I miejsce:
Wiktoria Hutyra „Back to Black” Amy Winehouse (Szkoła Podstawowa nr 32)

II miejsce:

Nikodem Ścieszka (Szkoła Podstawowa nr 9)

Natalia Luzak „Arms” Christina Perri (Szkoła Podstawowa nr 2)

Oliwia Budniak „Someone like you” Adele (Szkoła Podstawowa nr 28)

III miejsce:

Julia Rączka „Mamma Mia” Abba (Szkoła Podstawowa nr 33)

Laureaci zostali obdarowani nagrodami rzeczowymi, pozostali uczestnicy dostali nagrody pocieszenia. Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy za rok.