Aktualności

III wycieczka w ramach projektu Dzieci, rodzice, dziadkowie – razem na turystycznych szlakach.

Date: Wrzesień 27, 2016 Author: admin Categories: Aktualności

20160924_152125

 

III wycieczka w ramach projektu

Dzieci, rodzice, dziadkowie – razem na turystycznych szlakach.

 

W dn. 24 września 2016 r. odbyła się wycieczka w ramach VI edycji projektu turystycznego, któremu patronuje Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Hałcnowa.

Trasa prowadziła z Żabnicy-Skałki do schroniska na Słowiance. Szlak nie był zbyt trudny, w sam raz na rozpoczęcie sezonu turystycznego. W dodatku towarzyszyła nam wspaniała aura przypominająca raczej babie lato niż wczesną jesień. Na miejscu czekała na nas dodatkowa atrakcja – ognisko i tradycyjne pieczenie chleba oraz kiełbasy. Wszyscy uczniowie należący do SKKT Groniczki z SP 28, ich rodzice i dziadkowie obecni na wycieczce bawili się znakomicie.

Ze Słowianki wyruszyliśmy do Bystrej Górnej, gdzie czekał już autokar, który zawiózł nas bezpiecznie do Hałcnowa.

Opiekun SKKT Groniczki,

Marta Piwowarczyk