I Szkolny Konkurs Piosenki Angielskiej

Date: Luty 29, 2016 Author: admin Categories: Aktualności

FotorCreated

W dniu 11 lutego 2016 r. odbył się I Szkolny Konkurs Piosenki Angielskiej dla klas 3-6. Jury w składzie: p. Alicja Krywult, p. Anna Mąkinia, p. Katarzyna Nowok, p. Anita Nowy oraz p. Ewa Cembala miało przyjemność wysłuchać wielu angielskich piosenek przygotowanych przez uczestników.

Piosenki prezentowane przez uczniów były bardzo różnorodne, od klasyki muzyki rozrywkowej, po najnowsze piosenki ze ścieżki tytułowej „Kraina Lodu” czy przeboje One Direction.

Po wysłuchaniu wszystkich wykonawców, jury zdecydowało się przyznać trzy nagrody i jedno wyróżnienie:

I miejsce: Urszula Świńczyk i Anna Muś – „You’re the one that I want” w piosence Olivii Newton-John i Johna Travolty

II miejsce: Aleksander Szedel „Drag me down” (One Direction)

III miejsce: Justyna Radej „When I was your man” (Bruno Mars)

Wyróżnienie: Samuel Trojak „You’ re not alone” (Michael Jackson)

Gratulujemy zwycięzcom, wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspaniałą zabawę.

Za laureatki I miejsca trzymamy kciuki w I Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Angielskiej.