British Week

Date: Kwiecień 25, 2018 Author: admin Categories: Aktualności

flag-1177326_640

W dniu 17.04.2018 r. odbył się w naszej szkole apel kończący tzw. British Week czyli tydzień poświęcony konkursom z języka angielskiego. Uczniowie brali udział w ogólnopolskich konkursach takich jak: Big Challenge (konkurs online), Memory Master oraz Archimedes. Podczas apelu zostali nagrodzeni laureaci poprzednich edycji konkursów.

Ogólnopolski konkurs Memory Master

Laureaci II stopnia: Patrycja Przybytek, Julita Sikora, Kamil Stasiewicz, Dominik Białek, Weronika Bochenek, Nicola Paduch,

Laureaci III stopnia: Piotr Lewandowski, Bartosz Bednarski, Bartłomiej Jenker,

Wyróżnieni: Nicola Płonka,

Ogólnopolska Olimpiada z j. angielskiego Olimpus

Laureat: Julita Sikora, Wojciech Stępniakowski

Podczas apelu reprezentanci klas odpowiadali na pytania dotyczące Wielkiej Brytanii, a zwyciężczynie szkolnych konkursu Piosenki Angielskiej (Oliwia Budniak i Aleksandra Bielewicz) oraz konkursu recytatorskiego z j. angielskiego (Julita Sikora) zaprezentowały swój repertuar artystyczny. Ponadto, apel wzbogaciły występy wokalne i taneczne zwycięzców konkursu talentów w naszej szkole.

Gratulujemy dotychczasowych sukcesów oraz życzymy dalszych osiągnieć!!!