Aktualności

Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Date: Grudzień 21, 2018 Author: admin Categories: Aktualności

IMG_6880

Wesołych Świąt !

Święta Bożego Narodzenia to te najbardziej ulubione przez wszystkich. To te, na które czekamy cały rok. 

Dnia 21 grudnia 2018 r. w naszej szkole miały miejsce świąteczne apele dla klas I-III i IV-VI. Apel młodszej grupy wiekowej przygotowała klasa 2c z wychowawczynią mgr Moniką Skuzą-Pielą. Apel starszej grupy wiekowej mogliśmy obejrzeć w wykonaniu klasy 4a, którą przygotowała wychowawczyni mgr Katarzyna Głogowska. Wystąpili również utalentowani muzycznie uczniowie z innych klas pod opieką p. mgr Katarzyny Nowok. Cudownym występem zachwyciła publiczność uczennica klasy 6c Klaudia Matlak, śpiewając „Biały śnieg i Ty” Piotra Rubika. Atmosfera świąteczna zagościła wśród nas.